Anmälda 2024
Samtliga anmälda lag och individuellt tävlande ser du här.
Anmälda stafettlag
Stafettlag |
---|
Lager 156 |
Jämtkraft - Strömmen finner vägen |
Jämtkraft - Strömmen finner vägen |
Jämtkraft - Lokalnät, äran och hjältarnas sektion |
Jämtkraft - Sol, vind och vatten |
Bullet Blizzard |
SSSF 5 |
SSSF 4 |
SSSF 3 |
SSSF 2 |
SSSF 1 |
ATG Drömfond Stöttepelarna |
ATG Drömfond Nässjö Ski |
ATG Drömfond ÖSSF |
ATG Drömfond Trollhättan SOK |
ATG Drömfond SK Bore |
ATG Drömfond Mora Biathlon |
The Dark Knights |
Sweco 2 |
Sweco 1 |
SAKO Lag 2 |
SAKO Lag 1 |
Familjekampen del 2 |
Familjekampen del 1 |
Jämtkraft Logistik |
NORMA Lag 2 |
NORMA Lag 1 |
Team den onde den gode och den fule |
Abrahamsson Bygg team 2 |
Kougsta skogsentreprenad |
Pippi Bomstrump |
Abrahamsson Bygg |
Active Sports Club 3 |
Active Sports Club 2 |
Active Sports Club 1 |
Tord's Snipers |
Jämtkraft Värme 1 |
Mitt i Prick |
Atlant Fonder |
Kant Ut |
Elproduktion Vattenkraft 1 |
Owl 4 |
Owl 3 |
Owl 2 |
Owl 1 |
Team MarianneWold50År |
StensKyl |
Anmälda individuellt (12,5 km)
Namn |
---|
Martin Nilsson |
Daniel Viberg |
Erik Faxbrink |
Emelie Walheim |
Håkan Blidberg |
Jonathan Engström |
Carl Olander |
Sara Nordstrand |
Markus Sassi |
Susan Sall |
Johannes Karlsson |
Tore Walldén |
Andreas Gärdin Hyttsten |
Gabriel Martin Magnusson |
Ola Mårtensson |
Peter Forsell |
Magnus Svensson |
Emma Dahl |
Maja Agmell |
Diego López |
Anna-Karin Henriksson |
Fredrik Flodén |
Carl Christian Kirchmann |
Per-Ola Eritalo |
Mattias Sjöström |
Martin Allik |
Christina Spörndly |
Emma Ericsson |
Niklas Envall |
Emil Envall Ahlberg |
Robert Spörndly |
Robert Andersson |
Angeliqua Renström |
Erik Nilsson |
Dennis Nilsson |
Alf Levin |
Amanda Edelsvärd |
Dennis Edh |
Staffan Abrahamsson |
Tobias Petrén |
Matt X. Richardson |
Cristian Fenichi |
Malina Fenichi |
Ilona Lusth |
Jana Mellqvist |
Anmälda individuellt (3 km)
Namn |
---|
Per-Ola Eritalo |
Brian VanTrease |
Erica Nelson |
Helen Hanstock |
Håkan Linder |
Tommy Sundström |
Kent Persson |
Saga Haraldsson |
Justin Drees |
Felix Meyer |
Julia Magnusson |
Åsa Nilsson |
Lars Nygård Skalman |
Karin Lorich |
Lara Brokmeier |
Marianne Törnström Junholm |
Jan Bergetorp |
Nils-Erik Mellqvist |